Dzisiaj jest 19 stycznia 2020r.
44-335 Jastrz瑿ie, Zdr鎩 ul.Harcerska 14B, tel./fax (032) 471 44 66, mos@um.jastrzebie.pl

wyniki « powr鏒

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/mos/inc/wynik.php on line 36
  19.03.2011 ZSMS ul.PIAST紟 15
MECZ 19, 20 LIGI PIΘI SIATKOWEJ KOBIET
TERMINARZ ROZGRYWEK W SEZONIE 2010/2011

SOBOTA 19.03.2011

16.30 KRS CHROBRY TKKF - KRS JASTRZ、 I TKKF
18.00KRS JASTRZ、 II TKKF - KRS CHROBRY TKKF

Uczestnicy: Po d逝窺zej przerwie, znowu zawita na parkietach CHROBRY i to a w dw鏂h spotkaniach. Po pocz徠kowych perypetiach s璠ziowskich (podzi瘯owania dla Pana Olszowskiego) po bardzo wyr闚nanej i d逝giej walce niestety CHROBRY uleg JASTRZ、A I. D逝gie pierwsze spotkanie odbi這 si niekorzystnie na drugim, z r闚nie wymagaj帷ym przeciwnikiem JASTRZ、EM II. Sk康 CHROBRY wzi掖 tyle si造 na tak d逝gie (dla s璠zoiego bez ko鎍a) wymiany i sety pewnie nam nie zdradz ale uleg造 dopiero w 9 secie, gdzie ju wida by這 jak trudne rozegra造 spotkania.