Dzisiaj jest 11 grudnia 2018r.
44-335 Jastrz瑿ie, Zdr鎩 ul.Harcerska 14B, tel./fax (032) 471 44 66, mos@um.jastrzebie.pl
 
wydarzenia « powr鏒
ZMIANA GRAFIKU ZAJ岊 PΧWACKICH z EDYT KLIMEK
6.10.2009

Od 12.10.2009 (poniedzia貫k) nast徙i zmiana w grafiku zaj耩 p造wackich prowadzonych przez Edyt Klimek:


GRUPA I poczatkuj帷a

poniedzia貫k 14.45 - 15.30 - bez zmian
drugi dzie zaj耩 - pi徠ek 15.30 - 16.15


1. BIELKA Klaudia
2. DZIER缺GA Kacper
3. KLUK Kryspin
4. KUKULSKI Jakub
5. LENARTOWICZ Grzegorz
6. ORSZULIK Zofia
7. PASTWA Pawe
8. PAWLAK Rados豉w
9. SZULIK Kamil
10. SZULIK  ㄆkasz
11. WALCZYSZYN Nelly

GRUPA II pocz徠kuj帷a

poniedzia貫k 15.30 - 16.15 - bez zmian
drugi dzie zaj耩 - pi徠ek 16.15 - 17.00

1. BUCZEK Sabina
2. BUCZEK Wiktoria
3. CIE印A Krzysztof
4. CZARNOWSKI Patryk
5. FICNARSKI Kacper
6. GAGAT Klaudia
7. KOΣDA Marta
8. KRYCH Bartek
9. MAREK Weronika
10. NIEOCZYM Sebastian
11. NIEWI垶KI Klaudiusz
12. PIEJKO Piotr
13. PIEJKO Zuzanna
14. PISKORSKI Konrad
15. TENUS Andrzej
16. TORZ Zofia

GRUPA III 鈔edniozaawansowana

poniedzia貫k 16.15 - 17.00 - bez zmian
drugi dzie zaj耩 - czwartek 17.40 - 18.20

1. BOCHENEK Marek
2. DOLATA Natalia
3. FILIPCZYK Damian
4. GR坌LIKOWSKI Jakub
5. KEMPI垶KA Paulina
6. KOSTKA Daria
7. MYRCHA Joanna
8. SAΣGA Agata
9. SKOTNICKI Szymon
10. STARZYKOWSKI Marcin
11. STEFA垶KI Norbert
12. SUΘOWSKI Dawid
13. WYSZY垶KI OSkar
14. ZAWADKA Mateusz


GRUPA IV 鈔edniozaawansowana

鈔oda 14.45 - 15.30 - bez zmian
ZMIANA: piatek 16.15 - 17.00 na czwartek 17.00 - 17.40

1. DΣGOSZ Dawid
2. DΣGOSZ Marta
3. DROBNY Tomasz
4. DZIEMDZIORA Oliwia
5. KURASIK Julia
6. MAGIERA Aleksandra
7. MAZUR Wiktoria
8. SZYMA垶KI Bartosz
9. TORBUS Tomasz
10. WARTECZ-WARTECKA Oliwia
11. WARTECZ-WARTECKA Roksana
12.  WRÓBEL Piotr
13. WYGRABEK ㄆkasz
14. WYGRABEK Mateusz


GRUPA V zaawansowana

鈔oda 15.30 - 16.15 - bez zmian
ZMIANA: pi徠ek 15.30 - 16.15 na czwartek 18.20 - 19.00

1. AMPULSKA Paulina
2. BANA Agnieszka
3. CICHY Magdalena
4. FIRUT Sonia
5. GRABOWSKA Aleksandra
6. GRABOWSKI Jakub
7. KULICZKOWSKI Bartosz
8. MIECH ㄆkasz
9. MIECH Martyna
10. RACZY垶KA Martyna
11. RACZY垶KI ㄆkasz


GRUPA VI poczatkuj帷a


鈔oda 16.15 - 17.00 - bez zmian
pi徠ek 14.45 - 15.30 - bez zmian

1. ARENDARSKI Norbert
2. BUGAJ Mateusz
3. BYRA Dominika
4. CHORCHOS Maksymilian
5. GRABOWSKA Agnieszka
6. GRABOWSKI Adam
7. MALIK Julia
8. MIKA Martyna
9. PI﹗EK Julian
10. ROSI垶KA Oliwia
11. ROSI垶KI Maciej
12. SZYMA垶KA Adrianna
13. WODECKI KOnrad
14. ZAJ。 Wojciech
15. ZIELI垶KA Martyna
16. 涉RΜK Zuzanna
17. 涉BICKA Kinga
18. 玆CKA Julia


 


autor: MOS Jastrz瑿ie
« powr鏒
Copyright 2018 by MOS administracja